Zkušenosti klientů

Zkušenosti klientů

Neuvěřitelná proměna

Tomáš - 43 kg

CENTRUM RENY

 

Ve fast foodu jako doma

Jmenuji se Tomáš, 
Do mých šestnácti let jsem neměl problém s nadváhou, ale když jsem přešel na střední školu, začal jsem se nezdravě stravovat ve fast foodech. To mělo samozřejmě vliv na mojí váhu. 

Ve 20 letech jsem byl obézní

Ve dvaceti dvou letech jsem s hrůzou zjistil že vážím neskutečných 140kg.
To mě donutilo začít mojí obezitu řešit, a tak jsem našel na internetu stránky Medidiet a obrátil jsem se na Salon Reny paní Moravové, kde jsem s hubnutím začal.

Kila šla dolů, to mě motivovalo

Ze začátku jsem byl hodně unavený ale po pár dnech jsem přestal mít chuťe a uvědomil jsem si ,že mi stačí malé porce k tomu abych byl sytý. 
Paní Moravové jsem ze začátku mnohokrat telefonoval, ohledně stravy kterou jsem mohl jíst a ona mi vždy ochotně poradila. 
Kila šla rychle dolů a to mě motivovalo k další redukci tuku. Asi po měsíci jsem začal cvičit a musím konstatovat, že jsem cvičení takřka propadl. 

Mám o neuvěřitelných 43 kg méně

Zhubnul jsem během 9 měsicu 43kg a nyní se cítím skvěle.
 

 

 

 

Proteinová dieta je to nejlepší, co jsem vyzkoušela

Lenka -26 kg

CENTRUM MEDIDIET RAKOVNÍK

Nikdy jsem nebyla hubeňour

Jmenuji se Lenka a je mi 41 let. Nikdy jsem nebyla žádný hubeňour. V roce 2013 jsem vstoupila do Sokola Rakovník. Chodila jsem na pravidelné hodiny kalanetiky a kondičního cvičení. V roce 2014 jsem se stala sama cvičitelkou kondičního cvičení. Postava se mi sice zpevňovala, ale číslo na váze bylo pořád děsivé ( max.105 kg). Pak mi kamarádka řekla o proteinové dietě.

Skvělé kamarády pomohly

Chvilku jsem váhala, jak to budu zvládat finančně a tak. Ale mám skvělé kamarádky, které mi zaplatily měsíc proteinové diety. Výsledky byly neuvěřitelné a tak jsem se rozhodla v dietě pokračovat. 

Opustily mě chutě na čokoládu a chipsy

Nejlepší na všem bylo, že mě opustily veškeré chutě na čokoládu a slané chipsy, které byly do té doby mojí velkou neřestí. S dietou jsem začala 10.1.2016 a ukončila jsem jí 31.5.2016. Začínala jsem na váze 98 kg a skončila na 78 kg.

Proteinovou dietu vřele doporučuji. Je to to nejlepší co jsem kdy vyzkoušela – opravdu to 100% funguje při správném dodržování daného stravovacího režimu.

 

Přibrala jsem po porodu 24 kg

Iveta -21 kg

CENTRUM MEDIDIET RAKOVNÍK

Kila přišla s těhotenstvím

Nikdy jsem nebyla hubený člověk, ale zároveň jsem nebyla ani nijak výrazně "macatá" :-) To přišlo hlavně po dětech. S prvním dítětem jsem přibrala 24kg a to mi zůstalo. Během druhého těhotenství jsem nijak závratně nepřibrala a po porodu jsem se vrátila na původní váhu. Pořád jsem ale měla těch původních přibraných 24 kg. Na začátku roku 2015 jsem se rozhodla, že se sebou musím konečně něco udělat. Zkoušela jsem to nejdříve sama, zhubla jsem asi 6 kg za půl roku a dál se to nehlo ani o píď.
 

Za půl roku o dvacet kilo méně

Pak mi kamarádka dala kontakt na paní Ivetu Liškovou.Kontaktovala jsem ji a s její pomocí jsem se dala do hubnutí s proteinovou dietou. Za prvních 14 dnů jsem zhubla o 6 kg, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Během půl roku jsme zhubla přes 20 kg a byla jsem opravdu spokojená. Paní Ivetu Liškovou a její centrum moc ráda doporučuji i dál. Hublo se mi opravdu dobře, neměla jsem hlad a ani chuť na sladké, což je má velká neřest. Přístup paní Liškové byl a je skvělý, pomáhá mi i nadále, abych se nevrátila, tam kde jsem začala  a já jsem jí opravdu za to hodně vděčná.

 

 

 
 

Shozených 21 kg mi přidalo na sebevědomí

Petra -21 kg
CENTRUM MEDIDIET BRNO

 

Neměla jsem hlad, ani chutě

Díky mé kamarádce jsem se dostala do centra Medidiet Brno, kde mi nabídli možnost se změnit. A že jsem to potřebovala. Po zvážení na speciální váze in-body jsem byla ještě více přesvědčená, že zhubnout musím. Nikdy předtím jsem žádnou dietu nedržela, tak jsem si nebyla jistá, jak moc budu zvládat, ale byla jsem překvapená, že to není tak tragické. Všichni známí se mě ptali, jestli nemám hlad nebo chuť na sladké a slané. A já jsem po pravdě na všechny otázky mohla říct, že ne. Jídla jsem měla víc než kdokoli v mém okolí a „chutě“ se mi úplně vyhýbaly.

Skvělé výsledky redukce mě motivovaly

Největší motivací pro mě byla každá další kontrola, kdy jsem netrpělivě čekala výsledky a pokles tuků a kilogramů. Tělo krásně spolupracovalo a na váze nešlo poznat ani malinké zhřešení v podobě letní grilovačky nebo rodinné oslavy. Velikým překvapením byly shozená kila v době, kdy už jsem neměla vůbec hubnout.

Jsem sebevědomá a nosím krátké sukýnky

Shozených 21 kilogramů mi přidalo na sebevědomí, klidně si do práce vezmu sukýnku do půli stehen, což by mě před rokem vůbec nenapadlo. A až teď si díky starým fotkám uvědomuju, jak moc velká jsem byla a jaká to, vzhledem k mému věku, byla škoda. Díky mé kamarádce jsem se dostala do centra Medidiet a k paní Sladké, která mi nabídla možnost se změnit. A že jsem to potřebovala. Po zvážení na speciální váze in-body jsem byla ještě více přesvědčená, že zhubnout musím. Nikdy předtím jsem žádnou dietu nedržela, tak jsem si nebyla jistá, jak moc budu zvládat, ale byla jsem překvapená, že to není tak tragické. Všichni známí se mě ptali, jestli nemám hlad nebo chuť na sladké a slané. A já jsem po pravdě na všechny otázky mohla říct, že ne. Jídla jsem měla víc než kdokoli v mém okolí a „chutě“ se mi úplně vyhýbaly.

 

Hubnout jsem začala kvůli poznámkám kolegů

Eva -19 kg
CENTRUM MEDIDIET BRNO
 

 

Kila navíc po porodu

Během dospívání jsem nidy neměla problémy s váhou, ty přišly až v dospělosti, po porodu prvního dítěte. Kila šla rychle nahoru a já jsem neměla moc času na sebe. Dostala jsem se do takového začarovaného kruhu, kdy se všechno točilo kolem miminka, nestíhala jsem si pro sebe připravovat jídlo, jedla jsem nepravidelně a dojídala jsem, co jsem uvařila pro malou.

Chtěli mě vyměnit za "hubenou"

Vzpomínám si přesně na moment, kdy mi má vaha začala vadit nejvíce a rozhodla jsem se, že ji musím začít řešit. V roce 2014 jsme ve firmě, kde jsem pracovala, pořádali výstavu na velké výstavě v Brně. Vzhledem k tomu, ze jsem byla ve firmě nejdéle a také věkové nejstarší, dělali si ze mě kolegové legraci, že by bylo fajn si najít nějakou šikovnou a hubenou asistentku. Protože jsem se o celou akci starala, tak se mě toto velmi dotklo, protože jsem byla opravdu kus ženské. Právě tahle historka mě dohnala k tomu, že jsem se chtěla jim i sobě líbit a chtěla jsem dokázat, že zhubnout není žádná věda, že stačí pevná vůle a odhodlání.

Vyzkoušela jsem všechny diety, jen s Medidiet přišly výsledky

Zkoušela jsem postupně různé diety, ale výsledky byly pouze malé a já jsem trochu netrpělivá. Věřím, že se dá hezké postavy dosáhnout úpravou jídelníčku, ale já jsem zvolila proteinovou dietu Medidiet.Na této dietě je skvělé, že hubnutí jde opravdu rychle, už po týdnu jsem viděla první výsledky, za dva měsíce jsem zhubla 14 kg a z toho 7 kg tuku na břiše a byla jsem nadšená!

Nakonec tu hubenou už nehledali

Všichni okolo mě si samozřejmě mojí proměny všimli a reagovali pozitivně, v práci mě nadšeně podporovali a na pracovní akci už je ani nenapadlo hledat si někoho jiného.

 

 

 

Tomáš K. / Brno

 • Měsíců 3
 • Redukce  19 kg
 • Cílová váha 96 kg

Jmenuji se Tomáš a je mi 30 let. Do svých 21 let jsem nevěděl co je to dieta, od mládí jsem závodně plaval. Měl jsem dvoufázové tréninky, na tloustnutí nebyl prostor. Boj s váhou mi začal potom co jsem ukončil kariéru závodního plavce. Tělo zlenivělo a váze se dařilo, šla pomalu, ale jistě nahoru. V roce 2006 byla váha 93 kg. Rok 2011 106 kg, a řekl jsem si dost. Zkusil jsem dva druhy diet. První byla rýžová procedura na pět týdnů, 9 kg dolu super! Ale, dva měsíce na to „Jojo efekt“ a 12 kg nahoru! Dále jsem zkusil dělenou stravu, podobný efekt. Když jednou můj bývalý šéf, přišel s dietou, která mu nejen vylepšila figuru, ale hlavně zlepšila zdraví. Rozhodl jsem se ji vyzkoušet a nelituji.

Na konci srpna 2014 se startovací váhou 115 kg jsem začal svoje 4 fáze s MEDIDIET. Na konci diety, která nebyla vůbec drastická( bez hladovění, s dobrou náladou atd.), mě okolí nepoznávalo a nepoznáváJ. Konečné váhy, které jsem dosáhl je 96 kg, 19 kg dolů. Jsem měsíc po dietě a jojo efekt nenastává, díky Medidiet jsem se naučil zdravému životnímu stylu. Všem doporučuji a držím palce!

Libuše Z. / Ostrava

 • Měsíců 6
 • Redukce 38 kg
 • Cílová váha 70 kg

Centrum Medidiet jsem navštívila hlavně ze zdravotních důvodů, ale také proto, že jsem už neměla svou váhu pod kontrolou. Věděla jsem, že nějakou dobu před mou redukcí, navštěvovala Medidiet moje bývalá spolupracovnice a velmi úspěšně. Zhubla tehdy 30kg a všichni ji to záviděli. Mým problémem byla špatná životospráva-málo jídla přes den a dost večer. Navštívila jsem tedy Medidiet-paní Špaňhelovou, protože jsem věděla, že to sama nezvládnu. Ani jsem netušila, že s jídly Medidiet půjde hubnutí tak snadno. Zhubla jsem 38kg. Můj vysoký tlak 185/105 se snížil na110/70, na téměř ideální hodnoty. Naučila jsem se správně jíst i pít v průběhu celého dne.

Na závěr bych chtěla poděkovat paní Špaňhelové, která mi při redukci pomáhala, byla vždy vstřícná a ochotná a to i po telefonu, mohla jsem ji zavolat kdykoliv, když jsem si nevěděla rady. Děkuji a kdo chcete zhubnout neváhejte, opravdu to funguje. Libuše Z

Martina Š. / Vysočina

 • Měsíců 6
 • Redukce 46 kg
 • Cílová váha 75 kg

Jmenuji se Martina, je mi 30 let a to, že potřebuji zhubnout, bylo evidentní, jen to rozhodnutí pustit se do toho, vzdát se štítu a ochrany svých špeků mi trvalo dlouho a bylo celkem bolestivé, navíc jsem hledala pro mě vhodnou metodu. U svých předchozích pokusů jsem se po určité době vždycky potýkala se ztrátou motivace, hledala jsem proto něco, co bude rychlé a bezpečné.

O Medidiet, resp, nejdříve o paní Mlakové, jsem se dozvěděla od své matky a našich rodinných přátel, kteří s ní také hubli a úspěchy byli zřejmé. S paní Mlakovou jsem se proto na jejich popud setkala a po asi tříhodinovém rozhovoru jsem se rozhodla do toho jít. Přiznám se, že jsem skeptik, takže jsem k Medidiet zpočátku přistupovala s určitou váhavou opatrností, ale když jsem po prvních 14 dnech stoupla na váhu a ta ukázala o 6 kg méně, pochybnosti mě opustily. Není to procházka růžovým sadem, zpočátku je to přímo bolestivé, chce to obrovskou vůli a odhodlání, nemůžete ležet na kanapi, stisknout čudlík a ono se to udělá, je to prostě dřina, ale výsledky stojí za to a myslím, že mých shozených 50 kg tuku o tom svědčí. Není to zázrak a není to pro každého, ale kdo se opravdu rozhodne, pro toho to je dobrý způsob.

Ervín P. / Vysočina

 • Měsíců 5
 • Redukce 22 kg
 • Cílová váha 78 kg

Během pár let jsem se propracoval k váze vyšší, než 100 kg. Pří mé malé výšce se k přibývajícím rokům přidaly zdravotní potíže pohybového aparátu a interní , hrozilo rodinné prokletí – onemocnění diabetem a dnou. Obezita mi vadila i po stránce estetické a mí blízcí mne začali upozorňovat , že bych měl se sebou něco udělat, svoji hmotnost snížil. Pokoušel jsem se zhubnout mnoha způsoby, ale vždy jsem dospěl ke stejnému konci. Po viditelném váhovém úbytku se vždy moje váha zastavila a dále se mi nedařilo ji snížit, docílit kýženého výsledku. To mne vždy natolik demotivovalo, že jsem vše vzdal a za krátkou dobu jsem nabral původní váhu, i více.

IV. fázový program Medidiet, o kterém jsem se dozvěděl od svého známého, byl pro mne zlomovým bodem. Po absolvování III. fáze dietního režimu jsem dosáhl hmotnost, po které jsem dlouho marně toužil. Stačilo pouze poslouchat a plnit rady odborné poradkyně Medidiet. Nestačil jsem se divit, jak jednoduše a rychle ubývám na hmotnosti. Škála proteinových produktů mi dala možnost vybrat a připravit jídla , která mi chuťově vyhovují. Navíc je překvapivě jednoduchá a rychlá jejich příprava, co muž vždy ocení. Dietní fázový program mne naučil pravidelnému stravování , výrazně jsem upravil svoji životosprávu. Výsledek je závislý na pevné vůli každého jedince, ale za psychické podpory poradce a viditelných rychlých váhových úbytků jsem byl velmi motivován k dosažení cílové váhy. Dieta mi velmi pomohla po stránce zdravotní i estetické. Děkuji všem , kdo mi toto umožnili.

Jiřina J. / Praha

 • Měsíců 3
 • Redukce 15 kg
 • Cílová váha 60 kg

Jako každá žena jsem svojí postavu řešila už od dospívání. Pamatuju si, že první dietu jsem začala držet na střední škole a spočívala v tom, že jsem po 16 hodině nejedla už vůbec nic. Další diety přicházely s časem a vyzkoušela jsem téměř vše: tukožroutskou polívku, dělenou stravu, krabičkovou dietu, pití ovocných šťáv,… Vždy byl výsledek stejný…Pár kilo dole a za měsíc dvojnásobek zpátky. Kila stoupala a moje psychika na tom byla čím dál hůře. O proteinové dietě jsem slyšela dříve také, ale představovala jsem si pod ní jen pití proteinových koktejlů, což jsem si vůbec nedokázala představit…

O dietě Medidiet jsem se dozvěděla, až když kolega začal být nápadně hubenější a přitom si k obědu dával třeba i kuřecí nugety. Motivovala mne jeho neskutečná proměna a sama jsem se odhodlala a začala poprvé v životě svou hmotnost řešit s odborníkem. Po prvních dnech jsem viděla výsledky a hlavně jsem neměla pocit hladu. Vždy jsem se těšila na každý další den, kdy jsem viděla, jak šla ručička s váhou níž a níž. Moje původní váha byla 75 kg. Za první měsíc jsem měla skoro 8 kilogramů dole a cítila jsem se skvěle. Nejen, že mě těšila chvála od okolí, ale sama jsem se začala mít ráda. Měla jsem trochu obavy, když jsem se dostala do 2. kroku, abych ztracená kila zas nenabrala zpět, ale opak byl pravdou… navíc jsem mohla do programu zařadit i sport a další kilogramy šly dolů. Nakonec jsem se po 3 měsících dostala až na váhu 60kg. Medidiet je skvělá v tom, že se člověk naučí hlavně pravidelně stravovat. Zároveň se jídla díky širokému výběru člověku nezprotiví . Jako bonus jsou rychle a bez jojo efektu ztracená kila. Asi nikdy nebudu se svojí váhou spokojená na 100%, ale nyní se můžu těšit na léto, kdy se bez studu můžu svléknout do plavek…