MEDIDIET® - zdravé hubnutí pod odborným dohledem

Proč si vybrat metodu MEDIDIET®

 Jídla vám budou chutnat

Vaříme za vás

Nenecháme vás v tom samotné

Výsledky uvidíte už po prvním týdnu

Stále pro vás připravujeme nová jídla

  • Na vývoji jídel spolupracujeme s renomovanou francouzskou univerzitou
  • Máme za sebou silného výrobce s nejmodernějším potravinářským provozem ve Francii a zemích Beneluxu
  • Pracujeme pouze s prvotřídními surovinami západoevropské provenience

S námi spolupracují lékaři

  • K nám nechodí lékaři hubnout, s našimi produkty lékaři rutinně pracují

 

 

Zkušenosti klientů s MEDIDIET®

Ve fastfoodu jako doma
Jmenuji se Tomáš. Do mých šestnácti let jsem neměl problém s nadváhou, ale když jsem přešel na střední školu, začal jsem se nezdravě stravovat ve fast foodech.To mělo samozřejmě vliv na mojí váhu. 
Ve 20 letech jsem byl obézní
Ve dvaceti dvou letech jsem s hrůzou zjistil že vážím neskutečných 140kg. To mě donutilo začít mojí obezitu řešit, a tak jsem našel na internetu stránky Medidiet a obrátil jsem se na Salon Reny paní Moravové, kde jsem s hubnutím začal.
Kila šla dolů, to mě motivovalo
Ze začátku jsem byl hodně unavený ale po pár dnech jsem přestal mít chuťe a uvědomil jsem si, že mi stačí malé porce k tomu abych byl sytý. Paní Moravové jsem ze začátku mnohokrat telefonoval ohledně stravy, kterou jsem mohl jíst a ona mi vždy ochotně poradila. Kila šla rychle dolů a to mě motivovalo k další redukci tuku. Asi po měsíci jsem začal cvičit a musím konstatovat, že jsem cvičení takřka propadl. 
Mám o neuvěřitelných 43 kg méně
Zhubnul jsem během 9 měsíců 43kg a nyní se cítím skvěle.
 

 

 

Tomáš / Dolní Břežany

Časté dotazy

Užívají se u bílkovinné diety nějaké léky “na hubnutí”?

Zásadně ne. Bílkovinná ketogenní dieta představuje spolehlivě účinný a navíc přírodní způsob redukce tělesné hmotnosti, který nepotřebuje žádné chemické pomocníky. Tedy žádné hormony, žádné léky tlumící pocit hladu, žádné léky podporující odvodňování organismu. Je pochopitelné, že všechny ostatní typy léčiv, které klient užíval před tím, než se rozhodl k bílkovinné dietě, bude užívat i během ní. Jedinou výjimkou jsou sirupy s obsahem cukrů. Ty musí být nahrazeny jinou lékovou formou.

Proč nemohou být v dietě používány přírodní bílkoviny (maso, ryby) nebo dietní náhražky obvyklého jídla, které jsou volně prodejné v obchodech?

Některé bílkoviny v přírodním stavu v potřebné čistotě prostě neexistují. Všechny totiž obsahují také tuky, které znemožňují hyperproteinové dietě “fungovat”. Běžné diety, které si můžete koupit v obchodech a lékárnách, jsou prostými náhražkami „normálních“ jídel. Navíc obsahují příliš mnoho cukrů, čímž se rovněž vylučují z použití v bílkovinné dietě.

Dá se „ketóza“ nějak objektivizovat?

Samozřejmě a poradce ji také během 1. a 2. fáze rutinně kontroluje. Indikátorem je reakce moči s indikačním proužkem, který zabarvením stanovuje koncentraci ketolátek. Jiným, byť velmi hrubým, indikátorem je zápach dechu po acetonu, který korigujeme používáním bonbónů tictac. Pražské referenční pracoviště v současnosti připravuje do užívání analyzátor ketolátek z dechu – nejpraktičtější a nejpřesnější metodu měření ketózy.