MEDIDIET® - zdravé hubnutí pod odborným dohledem

Proč si vybrat metodu MEDIDIET®

 Jídla vám budou chutnat

Vaříme za vás

Nenecháme vás v tom samotné

Výsledky uvidíte už po prvním týdnu

Stále pro vás připravujeme nová jídla

 • Na vývoji jídel spolupracujeme s renomovanou francouzskou univerzitou
 • Máme za sebou silného výrobce s nejmodernějším potravinářským provozem ve Francii a zemích Beneluxu
 • Pracujeme pouze s prvotřídními surovinami západoevropské provenience

S námi spolupracují lékaři

 • K nám nechodí lékaři hubnout, s našimi produkty lékaři rutinně pracují

Zeptejte se

 

 

Zkušenosti klientů s MEDIDIET®

20 let nadváhy

S nadváhou bojuji již přes 20 let. Mé problémy začaly po tom, co se narodilo mé první dítě. Mám sice velké ambice, bohužel ale dlouhá léta ujíždím na sladkém. 

S váhou nahoru a dolů 
Moje váha po různých dietách klesala, ale po určité době zase stoupala. Na jaře loňského roku jsem se dozvěděla o "zázračném hubnutí" pod vedením paní Liškové. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, a tak jsem paní Liškové zavolala, domluvily jsme si schůzku a bylo to.

Šla jsem do toho po hlavě 
Paní Lišková mi ochotně vysvětlila vše, co se této diety týče. Ani na okamžik jsem nepřemýšlela o tom, že couvnu - šla jsem do toho po hlavě. S dietou jsem začala ihned následující den, tedy 2.6.2016.   Neříkám, že začátek nebyl těžký, ale brzy se dostavily první výsledky, což bylo velice motivující. Těšila jsem se, až si budu moci kupovat hezké oblečení, ale hlavně, že budu vypadat jako ŽENSKÁ, ne jako "almara". Vytrvala jsem a musím říct, že disciplína je velmi důležitá. Měsíce plynuly a váha stále klesala. Dříve jsem měla velikost 52 - a dnes, po 8 měsících, mám velikost 42/44.
Velmi důležítá pro mně byla podpora poradkyně 

Velice tímto děkuji paní Liškové, která mě po celou dobu mého hubnutí podporovala a chválila, což pro mne bylo velice důležité. Samozřejmě i má rodina, přátelé a lidé v mém okolí mi velmi fandili.  Dnes se cítím skvěle a jsem na sebe opravdu pyšná za to, co jsem dokázala! Takže všichni, kdo máte problémy s nadváhou, nebojte se a jděte do toho! Stojí to za to.

Tato proměna proběhla v Medidiet Centru Rakovník.
Marcela / Rakovník

Časté dotazy

Dá se „ketóza“ nějak objektivizovat?

Samozřejmě a poradce ji také během 1. a 2. fáze rutinně kontroluje. Indikátorem je reakce moči s indikačním proužkem, který zabarvením stanovuje koncentraci ketolátek. Jiným, byť velmi hrubým, indikátorem je zápach dechu po acetonu, který korigujeme používáním bonbónů tictac. Pražské referenční pracoviště v současnosti připravuje do užívání analyzátor ketolátek z dechu – nejpraktičtější a nejpřesnější metodu měření ketózy.

Má člověk u bílkovinné diety hlad?

Ketolátky velmi účinně tlumí pocit hladu. Bílkoviny o vysoké biologické kvalitě navíc samy o sobě navozují pocit zasycenosti. Obtížné tedy bývají zejména první dva dny první fáze, tedy 48 hodin potřebných na to, aby se organismus dostal do ketózy. Proto klientům doporučujeme, aby s bílkovinnou dietou začínali spíše na konci pracovního týdne nebo o víkendu.

Jak dlouho se musí bílkovinná kúra držet?

Dobu určuje zásadně zkušený výživový poradce . Jeho rozhodování je ovlivněno mnoha faktory. Obecně se dá říci, že každá fáze má trvat 10 až 30 dnů. Vše také záleží na tom, kolik kilogramů potřebuje klient redukovat.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Otevřete si své CENTRUM MEDIDIET®

 • Jste lékař či zkušený odborník v oblasti obezity a preventivní medicíny?
 • Jste nutriční terapeut se zájmem o dietní proteinový program?
 • Máte estetické centrum, fitness, studio krásy nebo výživovou poradnu?
 • Hledáte novou službu pro své klienty?
 • Máte zájem pracovat s vynikající proteinovou dietou MEDIDIET®, která zaručí hubnutí bez pocitu hladu a únavy?
 • Máte zájem o řadu spokojených klientů, kteří efektivně zhubnou pod Vaším odborným dohledem?
 • Hledáte novou výzvu a nebojíte se tvrdé práce?
   

Mám zájem o spolupráci