MEDIDIET® - zdravé hubnutí pod odborným dohledem

Proč si vybrat metodu MEDIDIET®

 Jídla vám budou chutnat

Vaříme za vás

Nenecháme vás v tom samotné

Výsledky uvidíte už po prvním týdnu

Stále pro vás připravujeme nová jídla

 • Na vývoji jídel spolupracujeme s renomovanou francouzskou univerzitou
 • Máme za sebou silného výrobce s nejmodernějším potravinářským provozem ve Francii a zemích Beneluxu
 • Pracujeme pouze s prvotřídními surovinami západoevropské provenience

S námi spolupracují lékaři

 • K nám nechodí lékaři hubnout, s našimi produkty lékaři rutinně pracují

Zeptejte se

 

 

Zkušenosti klientů s MEDIDIET®

Během pár let jsem se propracoval k váze vyšší, než 100 kg. Pří mé malé výšce se k přibývajícím rokům přidaly zdravotní potíže pohybového aparátu a interní , hrozilo rodinné prokletí – onemocnění diabetem a dnou. Obezita mi vadila i po stránce estetické a mí blízcí mne začali upozorňovat , že bych měl se sebou něco udělat, svoji hmotnost snížil. Pokoušel jsem se zhubnout mnoha způsoby, ale vždy jsem dospěl ke stejnému konci. Po viditelném váhovém úbytku se vždy moje váha zastavila a dále se mi nedařilo ji snížit, docílit kýženého výsledku. To mne vždy natolik demotivovalo, že jsem vše vzdal a za krátkou dobu jsem nabral původní váhu, i více.

IV. fázový program Medidiet, o kterém jsem se dozvěděl od svého známého, byl pro mne zlomovým bodem. Po absolvování III. fáze dietního režimu jsem dosáhl hmotnost, po které jsem dlouho marně toužil. Stačilo pouze poslouchat a plnit rady odborné poradkyně Medidiet. Nestačil jsem se divit, jak jednoduše a rychle ubývám na hmotnosti. Škála proteinových produktů mi dala možnost vybrat a připravit jídla , která mi chuťově vyhovují. Navíc je překvapivě jednoduchá a rychlá jejich příprava, co muž vždy ocení. Dietní fázový program mne naučil pravidelnému stravování , výrazně jsem upravil svoji životosprávu. Výsledek je závislý na pevné vůli každého jedince, ale za psychické podpory poradce a viditelných rychlých váhových úbytků jsem byl velmi motivován k dosažení cílové váhy. Dieta mi velmi pomohla po stránce zdravotní i estetické. Děkuji všem , kdo mi toto umožnili.

Ervín P. / Vysočina

Časté dotazy

Má člověk u bílkovinné diety hlad?

Ketolátky velmi účinně tlumí pocit hladu. Bílkoviny o vysoké biologické kvalitě navíc samy o sobě navozují pocit zasycenosti. Obtížné tedy bývají zejména první dva dny první fáze, tedy 48 hodin potřebných na to, aby se organismus dostal do ketózy. Proto klientům doporučujeme, aby s bílkovinnou dietou začínali spíše na konci pracovního týdne nebo o víkendu.

Jak dlouho se musí bílkovinná kúra držet?

Dobu určuje zásadně zkušený výživový poradce . Jeho rozhodování je ovlivněno mnoha faktory. Obecně se dá říci, že každá fáze má trvat 10 až 30 dnů. Vše také záleží na tom, kolik kilogramů potřebuje klient redukovat.

Dá se „ketóza“ nějak objektivizovat?

Samozřejmě a poradce ji také během 1. a 2. fáze rutinně kontroluje. Indikátorem je reakce moči s indikačním proužkem, který zabarvením stanovuje koncentraci ketolátek. Jiným, byť velmi hrubým, indikátorem je zápach dechu po acetonu, který korigujeme používáním bonbónů tictac. Pražské referenční pracoviště v současnosti připravuje do užívání analyzátor ketolátek z dechu – nejpraktičtější a nejpřesnější metodu měření ketózy.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Otevřete si své CENTRUM MEDIDIET®

 • Jste lékař či zkušený odborník v oblasti obezity a preventivní medicíny?
 • Jste nutriční terapeut se zájmem o dietní proteinový program?
 • Máte estetické centrum, fitness, studio krásy nebo výživovou poradnu?
 • Hledáte novou službu pro své klienty?
 • Máte zájem pracovat s vynikající proteinovou dietou MEDIDIET®, která zaručí hubnutí bez pocitu hladu a únavy?
 • Máte zájem o řadu spokojených klientů, kteří efektivně zhubnou pod Vaším odborným dohledem?
 • Hledáte novou výzvu a nebojíte se tvrdé práce?
   

Mám zájem o spolupráci