MEDIDIET® - zdravé hubnutí pod odborným dohledem

Proč si vybrat metodu MEDIDIET®

 Jídla vám budou chutnat

Vaříme za vás

Nenecháme vás v tom samotné

Výsledky uvidíte už po prvním týdnu

Stále pro vás připravujeme nová jídla

 • Na vývoji jídel spolupracujeme s renomovanou francouzskou univerzitou
 • Máme za sebou silného výrobce s nejmodernějším potravinářským provozem ve Francii a zemích Beneluxu
 • Pracujeme pouze s prvotřídními surovinami západoevropské provenience

S námi spolupracují lékaři

 • K nám nechodí lékaři hubnout, s našimi produkty lékaři rutinně pracují

Zeptejte se

 

 

Zkušenosti klientů s MEDIDIET®

Kila navíc po porodu

Během dospívání jsem nidy neměla problémy s váhou, ty přišly až v dospělosti, po porodu prvního dítěte. Kila šla rychle nahoru a já jsem neměla moc času na sebe. Dostala jsem se do takového začarovaného kruhu, kdy se všechno točilo kolem miminka, nestíhala jsem si pro sebe připravovat jídlo, jedla jsem nepravidelně a dojídala jsem, co jsem uvařila pro malou.

Chtěli mě vyměnit za "hubenou"

Vzpomínám si přesně na moment, kdy mi má vaha začala vadit nejvíce a rozhodla jsem se, že ji musím začít řešit. V roce 2014 jsme ve firmě, kde jsem pracovala, pořádali výstavu na velké výstavě v Brně. Vzhledem k tomu, ze jsem byla ve firmě nejdéle a také věkové nejstarší, dělali si ze mě kolegové legraci, že by bylo fajn si najít nějakou šikovnou a hubenou asistentku. Protože jsem se o celou akci starala, tak se mě toto velmi dotklo, protože jsem byla opravdu kus ženské. Právě tahle historka mě dohnala k tomu, že jsem se chtěla jim i sobě líbit a chtěla jsem dokázat, že zhubnout není žádná věda, že stačí pevná vůle a odhodlání.

Vyzkoušela jsem všechny diety, jen s Medidiet přišly výsledky

Zkoušela jsem postupně různé diety, ale výsledky byly pouze malé a já jsem trochu netrpělivá. Věřím, že se dá hezké postavy dosáhnout úpravou jídelníčku, ale já jsem zvolila proteinovou dietu Medidiet.Na této dietě je skvělé, že hubnutí jde opravdu rychle, už po týdnu jsem viděla první výsledky, za dva měsíce jsem zhubla 14 kg a z toho 7 kg tuku na břiše a byla jsem nadšená!

Nakonec tu hubenou už nehledali

Všichni okolo mě si samozřejmě mojí proměny všimli a reagovali pozitivně, v práci mě nadšeně podporovali a na pracovní akci už je ani nenapadlo hledat si někoho jiného.

 

 

 

Eva / Brno

Časté dotazy

Užívají se u bílkovinné diety nějaké léky “na hubnutí”?

Zásadně ne. Bílkovinná ketogenní dieta představuje spolehlivě účinný a navíc přírodní způsob redukce tělesné hmotnosti, který nepotřebuje žádné chemické pomocníky. Tedy žádné hormony, žádné léky tlumící pocit hladu, žádné léky podporující odvodňování organismu. Je pochopitelné, že všechny ostatní typy léčiv, které klient užíval před tím, než se rozhodl k bílkovinné dietě, bude užívat i během ní. Jedinou výjimkou jsou sirupy s obsahem cukrů. Ty musí být nahrazeny jinou lékovou formou.

Jaký je rozdíl mezi nízkokalorickou (nízkoenergetickou) dietou a bílkovinnou dietou MEDIDIET®?

Správně nasazená a přesně dodržovaná ketogenní bílkovinná dieta MEDIDIET® převede - díky vysokému přísunu bílkovin a nízkému přísunu cukrů - organismus do stavu tzv. „ketózy“. Tzv. „ketolátky“ nejprve vznikají biodegradací externě dodaných bílkovin (1. fáze), posléze rovněž odbouráváním zásobní tukové tkáně a její přeměnou v energii, která je dostatečně velká na to, aby zajistila normální fungování lidského organismu (2. fáze). Ketózu ruší zejména zevní přívod sacharidů a tuků, proto i malá odchylka od popsaných zásad znamená konec selektivní transformace a z bílkovinné diety se rázem stává “obyčejná” dieta nízkokalorická a s ní končí ochrana svalové tkáně jako zdroje zásobní energie.

Jak dlouho se musí bílkovinná kúra držet?

Dobu určuje zásadně zkušený výživový poradce . Jeho rozhodování je ovlivněno mnoha faktory. Obecně se dá říci, že každá fáze má trvat 10 až 30 dnů. Vše také záleží na tom, kolik kilogramů potřebuje klient redukovat.

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Otevřete si své CENTRUM MEDIDIET®

 • Jste lékař či zkušený odborník v oblasti obezity a preventivní medicíny?
 • Jste nutriční terapeut se zájmem o dietní proteinový program?
 • Máte estetické centrum, fitness, studio krásy nebo výživovou poradnu?
 • Hledáte novou službu pro své klienty?
 • Máte zájem pracovat s vynikající proteinovou dietou MEDIDIET®, která zaručí hubnutí bez pocitu hladu a únavy?
 • Máte zájem o řadu spokojených klientů, kteří efektivně zhubnou pod Vaším odborným dohledem?
 • Hledáte novou výzvu a nebojíte se tvrdé práce?
   

Mám zájem o spolupráci