Spolupráce

Spolupráce

V používání proteinových diet postupně zaškolujeme různá odborná pracoviště po celé České republice, která se profesionálně věnují problematice nadváhy a obezity.

Předpokladem pro navázání spolupráce je vysoká odbornost , kvalifikovaný přístup lékaře či terapeuta a vhodné pracoviště, které se věnuje problematice redukce tělesné hmotnosti.

Pro naše spolupracující partnery („Centra Medidiet“) pravidelně organizujeme odborné semináře vedené lékařským garantem tohoto programu MUDr.Milošem Rýcem, který se, jako jeden z prvních odborníků u nás, začal bílkovinnými dietami zabývat  a je považován za propagátora proteinových diet na našem trhu.

Spolupracujícím centrům poskytujeme nejen odborné zaškolení, průběžnou odbornou supervizi a informační servis ale také významnou marketingovou, logistickou a právní podporu.

Máte zájem o spolupráci týkající se proteinové diety MEDIDIET ?

Nové zájemce z řad lékařů či terapeutů velmi rádi zaškolíme a navážeme s nimi profesionální spolupráci. Pokud mezi ně patříte, pak se zaregistrujte na těchto webových stránkách, budeme Vás kontaktovat. Nebo nás kontaktujte  info@medidiet.eu